Opinie o SeeWidely

Platforma NanoLearningowa SeeWidely

Czy to naprawdę działa? Sprawdź.

Nie musisz wierzyć nam na słowo.

...co mówią nasi Użytkownicy:

SeeWidely to świetne narzędzie na regularne zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, a także rozszerzanie horyzontów. Codzienne, 5-minutowe moduły to dobry sposób na zagospodarowanie przerwy na kawę czy też lunch. Dzięki 2-miesięcznemu szkoleniu niewielkim nakładem pracy zdobyłem praktyczne umiejętności z wielu dziedzin.
Uwielbiam szybkie przyswajanie wiedzy a tutaj mam merytorykę w super krótkim czasie. To w zupełności wystarczy, aby zaznajomić temat i podnieść swoje kompetencje i pewność siebie! Polecam! ♥️
Program wykształcił we mnie bardzo pożyteczny nawyk codziennego sięgania po małe porcje wiedzy z dziedzin, które pomagają usprawniać moją pracę. Może się wydawać, że kilka minut nauki dziennie nie ma dużego wpływu na rozwój, jednak regularne trzymanie się tego schematu daje dużo korzyści!
Z racji, iż jestem wzrokowcem, metoda wykorzystywana w programie SeeWidely jest dla mnie zarówno atrakcyjna, a co najważniejsze efektywna. Dzięki krótkiej (3-5 min) animacji, możemy w łatwy i przyjemny sposób opanować kluczowe kompetencje w kontekście naszych zainteresowań zawodowych jak i personalnych.
Zdobyte z Waszą platformą kompetencje podniosły nie tylko jakość mojej pracy z klientami, ale także efektywność zadań wykonywanej na co dzień. Dzięki temu zyskałam pewność siebie i usprawniłam swoje życie zawodowe! Dziękuję
Program inny niż wszystkie. Krótka forma, poparta rysunkami, esencja tematu, która doskonale się zapamiętuje i zachęca do zgłębienia tematu. Sporo ciekawostek, wiedza niby oczywista, ale niekoniecznie uświadomiona. Zdecydowanie przydatne w pracy i codziennym życiu. I to poczucie, że robię coś dla siebie 🙂
Uważam, że Państwa kurs jest idealny dla osób zapracowanych, które są zainteresowane możliwościami rozwoju swoich kompetencji. Dzięki przystępnej multimedialnej formie można zapoznać się z różnymi ciekawymi materiałami w dowolnym czasie, poświęcając na to zaledwie kilka minut dziennie. Ogromną zaletą jest to, że materiały są cały czas dostępne i jeśli ktoś chce to może w jeden dzień zobaczyć kilka lekcji, bądź po kilku dniach wrócić do już raz obejrzanego materiału. Część treści była już mi znana, natomiast pojawiły się także dla mnie nowe informacje, z których skorzystałem wdrażając je w swojej pracy zawodowej.

...co mówią osoby z HR, liderzy i kadra zarządzająca:

SeeWidely – platforma NanoLearningowa to świetne rozwiązanie dla osób chcących zdobyć kompetencje, a nie mających czasu na długie szkolenia. Moduły zostały tak pomyślane, aby wykorzystać naszą zdolność pełnego skupienia się i możliwość przyswojenia jak największej ilości wiedzy w jedynie 5 minut.

Czytaj więcej... Początkowo myślałam, że tematy dotyczą jedynie podstawowych zagadnień i lepiej sprawdzą się dla osób, które dopiero zaczynają wchodzić w temat, jednak po kilku modułach dochodzę do wniosku, że jest to świetny sposób, aby przypomnieć sobie wiedzę i sprawdzić się w quizie, który występuję po każdym module.
Lubię rozwiązania, które są doceniane przez pracowników, tak właśnie jest z Platformą NanoLearning by SeeWidely. Małe pigułki wiedzy, dostarczane codziennie, których atutem jest piękna wizualizacja oraz elastyczne podejście do realizacji materiału, wpływają pozytywnie na proces rozwoju kompetencji i satysfakcję z takiej formy szkolenia przez pracowników. Lubię korzystać z nowoczesnych rozwiązań, a takim jest narzędzie stworzone przez SeeWidely.
Pomysł i realizacja tematu naprawdę bardzo dobre. Przedstawienie w sposób graficzny zasad/reguł bardzo do mnie przemawiał. ‘Wzrokowiec’ śmiało mógłby oglądać materiał bez dźwięku. 😉 Obejrzenie materiału nie zajmowało wiele czasu, można to było spokojnie zrobić przy porannej kawie.

Czytaj więcej...Dzięki temu, że materiał był dość krótki pozwoliło to na maksymalne skupienie się na temacie i zrobienie treściwych notatek. Fajna dawka wiedzy, w pigułce. Korzyścią jest również możliwość odtworzenia materiały w dowolnej liczbie razy. Dobrze, że wiedza dawkowana jest praktycznie codziennie, co daje nam możliwość by w paść w pewien tryb systematycznej nauki. Ciekawym pomysłem jest również quiz, który pozwoli utrwalić poniekąd pewne zagadnienia, chociaż osobiście uważam, że pytania powinny być lepiej doprecyzowanie / bardziej konkretne. Jeśli będę miała możliwość (w przyszłości), by skorzystać z takiej formy zdobywania wiedzy, chętnie skorzystam.
Świetne rozwiązanie dla firm i nie tylko. Jest to ciekawa i atrakcyjna forma rozwoju pracowników, opracowana w sposób znakomity i nieprzeciętny. Produkt adekwatny do dzisiejszego szybkiego tempa życia, jak również wyjątkowo przyjazny dla użytkowników.
Jednym z największych wyzwań ostatnich lat jest podnoszenie naszych kompetencji w sposób efektywny. Świat, który nas otacza, oczekuje od nas ciągłego rozwoju i nadążania za otaczającą rzeczywistością. Aby proces ten był w pełni efektywny, musi stać się dla nas przyjemnością. Tylko wtedy, jako nieodłączny kompan naszego życia pozwoli nam czerpać garściami z tego, co oferuje nam dzisiaj świat. Platforma SeeWidely bez wątpienia spełnia wszystkie te kryteria.

Czytaj więcej... Zakresem oferowanych usług obejmuje niemal wszystkie najważniejsze sfery naszego życia, a czytelność a wręcz intuicyjność wdrożonych rozwiązań, czyni naukę łatwą, przyjemną i tym samym efektywną.
Nasza firma korzystała z 2-miesięcznego Programu Rozwojowego dla Pracowników i Firm opracowanego przez SeeWidely. Forma NanoLearningu była dla nas zupełnie nowym doświadczeniem edukacyjnym, które okazało się nie tylko przyjemne i interesujące, ale również bardzo efektywne.

Czytaj więcej... Dużą zaletą programu jest dynamiczna i ciekawa forma przekazywania wiedzy w postaci animacji wyświetlanych synchronicznie z przekazywanymi treściami. Z powodu braku czasu, z którym często borykają się nasi pracownicy, bardzo doceniamy krótką formę prezentacji przy jednoczesnym zawarciu maksimum treści dotyczącej omawianego zagadnienia. Atutem jest również systematyczność przesyłania modułów i możliwość sprawdzenia zapamiętanych informacji za pomocą krótkiego testu, a także dostępność treści w dogodnym dla każdego pracownika momencie. Program Rozwojowy dla Pracowników i Firm może być interesującym uzupełnieniem tradycyjnych szkoleń dostępnych w organizacji.

Podobała mi się forma obrazkowego przedstawienia wiedzy, jak i krótki test podsumowujący, który pozwolił na uruchomienie komórek mózgowych aby zapamiętać najważniejsze kwestie z lekcji.

Czytaj więcej... Formuła Nanolerningu to świetna wiedza w pigułce, część lekcji była mi już znana jednak niektóre nowe treści pozwoliły mi doprecyzować i uszczegółowić posiadaną już wiedzę np ""kanapka feedbeckowa"". Szkolenie oceniam bardzo dobrze, i myślę że praktycznie będę mogła wykorzystać wiedzę w codziennym życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym 🙂Graficzne przedstawienie pozwala na łatwiejsze przyswojenie materiału i dodaje temu lekkości. Długość materiałów też jak najbardziej odpowiednia.
Krótkie mini szkolenia, które przez swoją nietypową nanolearningową formułę pozostają dłużej w pamięci. Każdy szczegół w prezentacji został przygotowany w bardzo staranny sposób. Świetne szkolenie dla wzrokowców jak i słuchowców. Potężna dawka wiedzy, przedstawiona w przystępny sposób. Wielkie gratulacje stworzenia tak dobrego kursu.

...co mówią fakty i liczby:

80% pracowników wskazuje SeeWidely jako najlepsze narzędzie do nauki online

Kolejne 19% wskazuje za co najmniej równie dobre jak inne.

5 minut

trwa jeden moduł NanoLearningowy

0 +

firm już rozwija z nami swoich pracowników

88% użytkowników już po 2 miesiącach podnosi swoją produktywność

95% pracowników zmienia swoje nawyki i zachowania już w pierwszych 2 miesiącach

93% pracowników wykorzystuje nowo zdobyte kompetencje w pracy

89% to średni poziom zaangażowania w moduły na naszej platformie NanoLearningowej

4.5/5

4,5 gwiazdki przyznają nam nasi użytkownicy

96% użytkowników poleca Platformę SeeWidely.com

Jesteśmy chętniej polecani przez użytkowników niż Netflix (77%), Samsung (79%), Visa (70%), Mercedes-Benz (63%) czy Apple (63%).

Chcesz wiedzieć więcej?

Kompletny program rozwojowy dla firm

Oferta dla Biznesu.

Holistyczny rozwój pracowników.
Kluczowe kompetencje każdego dnia.

SeeWidely - rozwijamy pracowników w zaledwie 5 minut dziennie

2-miesięczny program rozwojowy dla firm

Całkowicie za darmo.

Codziennie nowy moduł.
Zero zobowiązań.

Dwumiesięczny program rozwojowy dla firm - SeeWidely

Chcesz znaleźć bardziej zaawansowaną Platformę NanoLearningową? Powodzenia.