Firma to ludzie, którzy ją tworzą.

W każdym pracowniku tkwi ogromny potencjał. Od lat pomagamy firmom go wydobywać i szlifować w zaledwie 5 minut dziennie.

O nas
Wiemy, że rozwój kompetencji pracowników bywa sporym wyzwaniem. Do tej pory problematyczne było znalezienie przez pracownika czasu na rozwój, zapewnienie efektywności działań rozwojowych, sprawienie, by całość była atrakcyjna dla pracowników, a co więcej pogodzenie tego z zasobami i budżetem.

W SeeWidely postanowiliśmy to zmienić. Sprawiamy, że pracownicy uczą się i rozwijają kluczowe kompetencje, zwiększając swoją efektywność w pracy. Dzięki naszym naukowo opracowanym rozwiązaniom nie musisz się już martwić, jak pogodzić to wszystko. Możesz po prostu zacząć z nami rozwijać pracowników w 5 minut, tak jak już zrobiło to ponad 250 firm, które nam zaufało.

Gabriela Lupa

Head of Marketing & Animation Studio

W telegraficznym skrócie:

Narodziny idei

To wtedy zrodził się pomysł na zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki się uczymy i rozwijamy. Wierzymy, że jednym z najważniejszych celów naszego pokolenia jest stworzenie rozwiązań usprawniających naukę kompetencji potrzebnych do sprawnego funkcjonowania w coraz bardziej złożonym świecie.2012

Powstanie SeeWidely

Tutaj oficjalnie rozpoczęła się nasza przygoda. Marcin Stopa, z wykształcenia socjolog i informatyk zakłada SeeWidely w 2017 roku, by w skromnym kilkuosobowym zespole stworzyć pierwszą na świecie Platformę NanoLearningową rozwijającą kluczowe kompetencje w zaledwie 5 minut dziennie.2017

Pierwszy kamień milowy

Ponad 150 000 wyświetleń! Udostępniamy pierwsze moduły NanoLearningowe do wglądu dla szerszej publiczności. Pozytywny odbiór napędza nas do dalszego działani i zdobywania kolejnych kamieni milowych.2018

Premiera SeeWidely Studio

Do dyspozycji Klientów oddajemy studio animacyjne SeeWidely Studio, gdzie tworzymy animacje whiteboardowe rysowane ręką, które pomagają tłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane rzeczy w prosty sposób. Z naszego warsztatu korzystają firmy tj. Intel, CCC, Żabka i nie tylko.

Współtworzymy społeczność Linkedin Local

Angażujemy się w tworzenie pierwszej społeczności LinkedIn Local w Polsce. Tworzymy identyfikację wizualną, kilkaset grafik promujących inicjatywę, a także animację whiteboardową promującą budowanie społeczności. Inicjatywa rozrasta się do ponad 20 miast w całej Polsce!

Pierwsze wydanie re:post

W nadmiarze treści towarzyszącej dzisiejszym social mediom i całemu światu tworzymy pierwszy e-magazyn dostarczający i promujący merytoryczne artykuły, które już powstały na LinkedInie, ale zginęły w szumie informacyjnym. Tak powstaje re:post zyskując tysiące czytelników. Nawiązujemy współpracę z Michałem Sadowskim, by dzięki re:post promować fotografie, gdzie 100% wpływów ze sprzedaży trafia do Wrocławskiego Hospicjum Dla Dzieci.2019

Wydajemy I edycję raportu „Nauka i rozwój w pracy i życiu”

Tylko w wersji przedpremierowej rozszedł się w ponad 2 500(!) egzemplarzy! Wierzymy, że każdy powinien wiedzieć, w którym kierunku koniecznie należy się rozwijać oraz jak robić to skutecznie i efektywnie, dlatego po dogłębnej analizie wszystkich dostępnych danych wydaliśmy w pełni darmowy raport pt. „Nauka i rozwój w pracy i życiu”. Z tego, co wiemy, sporo osób rozesłała go dalej w świat swoim pracownikom, zespołom i studentom.

Wspieramy Uniwersytet Dziecięcy UEK

Tworzymy animację wspierającą Uniwerystet Dziecięcy UEK, by promować zdobywanie wiedzy wśród najmłodszych.2020

Premiera Platformy NanoLearningowej SeeWidely

Osiągamy kolejny kamień milowy: premiera pierwszej na świecie Platformy NanoLearningowej, dzięki której zdobywanie kluczowych kompetencji jeszcze nigdy nie było tak proste, efektywne i zajmowało jedynie 5 minut dziennie. Pierwsi Klienci kupują roczne dostępy na pełną wersję usługi i jesteśmy uznawani za najlepiej zaprojektowaną platformę do nauki również na mniejszych ekranach.

Wydajemy raport „Kompetencje miękkie vs. twarde”

Przeprowadzamy badanie i dogłębną analizę wyników, by następnie całkowicie za darmo opublikować raport „Kompetencje miękkie vs. twarde”, zwiększając tym samym świadomość prawidłowości, które odkryliśmy.

Darmowy Program Rozwojowy dla Firm

Aby wspierać firmy podczas pandemii COVID-19 tworzymy 2-miesięczny Darmowy Program Rozwojowy dla Pracowników i Firm, dokładając cegiełkę do rozwoju pracowników i gospodarki w tak trudnym czasie. Po trzech edycjach i potrójnym sukcesie postanowiliśmy udostępnić za darmo i na zawsze jego udoskonaloną wersję - SeeWidely Lite.

Rewelacyjne wyniki ankiet

Przeprowadzamy pierwsze tak szeroko zakrojone badanie wśród użytkowników Platformy NanoLearningowej SeeWidely (n=1038), gdzie m.in. jesteśmy częściej polecani niż Apple, Netflix czy Mercedez-Benz, a 99% osób ocenia nas jako najlepsze rozwiązanie rozwojowe lub co najmniej równie dobre.2021

Wydajemy ogromną aktualizację SeeWidely.com

Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów wydajemy ogromną aktualizację SeeWidely.com, wdrażając m.in system budowania zaangażowania i motywacji, dzięki któremu aż 95% pracowników z sukcesem zmienia swoje nawyki zwiększając efektywność.

Zostajemy partnerem People Innovation

Tworzymy animację promującą I edycję konkursu People Innovation, aby pomóc wyłonić i nagrodzić osoby, które swoimi działaniami pozytywnie zmieniają organizacje podejmując HR-owe inicjatywy.

Premiera SeeWidely Pro

Aby zmniejszyć obciążenie działów HR tworzymy SeeWidely Pro, rozszerzając Platformę NanoLearningową o dedykowany Zespół Wsparcia Nauki i Rozwoju, który codziennie wspiera w angażowaniu, motywowaniu i rozwijaniu pracowników. Średnio 95% mniej pracy organizacyjnej mają z nami działy HR, dzięki czemu zyskują cenny czas i uwalniają zasoby.

Sadzimy drzewa w Polsce

Dołączamy do inicjatywy sadzenia drzew, by zachować większą neutralność węglową. Dodatkowo regularnie optymalizujemy Platformę NanoLearningową, dzięki czemu jedna wizyta generuje zaledwie 0,14g CO2. To mniej niż 87% pozostałych stron w internecie!2022

Premiera SeeWidely Lite

Wierzymy, że firmy bez względu na możliwości i okoliczności powinny mieć szansę rozwijania pracowników. Najlepiej w sposób prosty, przystępny i niezajmujący więcej niż 5 minut, dlatego całkowicie za darmo i na zawsze udostępniamy SeeWidely Lite.

Budujemy społeczność wokół bloga „Więcej niż HR”

Zapraszając do wywiadów w ramach SeeWidely Talks, publikując artykuły wypełnione dobrymi praktykami na blogu „Więcej niż HR” i tworząc newsletter HR-owa Piątka 👋 chcemy inspirować do poszerzania horyzontów. Wierzymy, że tworząc miejsce do wymiany wiedzy i dobrych praktyk możemy skutecznie wspierać firmy w codziennych wyzwaniach HR-owych.2023

Ponad 1 000 000 rozwiniętych kompetencji

Na SeeWidely.com użytkownicy nie próżnują - świętujemy 1 000 000 rozwiniętych kompetencji!

Premiera Neuroinsight Lab

Z wykorzystaniem zaawansowanej neurotechnolgii pomagamy firmom w prosty sposób zyskiwać wgląd i odpowiedzi, by mogły podejmować jeszcze lepsze decyzje, tworzyć jeszcze lepsze produkty i usługi oraz tworzyć jeszcze lepsze środowisko pracy i doświadczenia - a to wszystko dzięki Neuroinsight Lab.

Zaufało nam już ponad 250 firm m.in.:

Wierzę, że wszystko, co tworzymy w SeeWidely, by ułatwić rozwój ludziom i firmom, robimy po to, by następnym pokoleniom żyło się lepiej na świecie, który po sobie pozostawimy. Zwykłe 5 minut, zwykła nauka choćby jednej małej rzeczy, może zmienić wszystko.Każdego dnia nieustannie budujemy dziedzictwo, by zmieniać na lepsze nie tylko organizacje naszych Klientów, ale i również zmieniać na lepsze życie ich pracowników.

Marcin P. Stopa

CEO SeeWidely

Nasze wartości:

Efektywny rozwój siebie i innych

To podstawa naszych działań. Wszystko, co robimy, tworzymy tak, aby maksymalnie efektywnie wspierać naszych Klientów w rozwijaniu pracowników. Przez cały czas doskonalimy swoje kompetencje, by dostarczać Klientom najwyższej jakości produkty.

Promowanie i budowanie postawy prorozwojowej

Wiemy, że prawdziwie trwałe efekty można osiągnąć tylko dzięki odpowiedniej postawie. Aby wspierać Klientów w budowaniu kultury organizacji uczącej się, prowadzimy działania, które budują prorozwojową postawę wśród pracowników.

Promowanie i budowanie postawy prorozwojowej

Wiemy, że prawdziwie trwałe efekty można osiągnąć tylko dzięki odpowiedniej postawie. Aby wspierać Klientów w budowaniu kultury organizacji uczącej się, prowadzimy działania, które budują prorozwojową postawę wśród pracowników.

Współpraca partnerska na zasadach win-win

Zawsze kierujemy się zasadą win-win i partnerską współpracą. Każdy sukces Klienta i jego pracowników jest również naszym sukcesem. W SeeWidely dbamy o to, by budować pozytywne relacje ze współpracownikami, z partnerami oraz klientami.

Pragmatyzm, użyteczność i prostota

W SeeWidely kierujemy się zasadami dobrego designu, dzięki czemu możemy dostarczać intuicyjne i niezwykle proste w obsłudze rozwiązania.

Otwartość i odkrywanie

Nie boimy się próbować i eksperymentować, by odkrywać nowe sposoby na to, jak jeszcze lepiej możemy pomagać naszym Klientom. Dzięki temu możemy proponować maksymalnie efektywne rozwiązania.

Co mówią o nas?

Nieszablonowe myślenie

Ratel. A Ty?

Zdobyte z Waszą platformą kompetencje podniosły nie tylko jakość mojej pracy z klientami, ale także efektywność zadań wykonywanej na co dzień. Dzięki temu zyskałam pewność siebie i usprawniłam swoje życie zawodowe! Dziękuję

Kate Bednarska

Business Consultant

Platforma SeeWidely bez wątpienia spełnia wszystkie kryteria. Zakresem oferowanych usług obejmuje niemal wszystkie najważniejsze sfery naszego życia, a czytelność a wręcz intuicyjność wdrożonych rozwiązań, czyni naukę łatwą, przyjemną i tym samym efektywną.

dr Maciej Kawecki

Prezes - Instytut Lema | Prorektor ds. innowacji - Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

SeeWidely to świetne rozwiązanie dla osób chcących zdobyć kompetencje, a nie mających czasu na długie szkolenia. Moduły zostały tak pomyślane, aby wykorzystać naszą zdolność pełnego skupienia się i możliwość przyswojenia jak największej ilości wiedzy w jedynie 5 minut.

Edyta Sander

Head of Employer Branding Operations - MBE group

Świetne rozwiązanie dla firm i nie tylko. Jest to ciekawa i atrakcyjna forma rozwoju pracowników, opracowana w sposób znakomity i nieprzeciętny. Produkt adekwatny do dzisiejszego szybkiego tempa życia, jak również wyjątkowo przyjazny dla użytkowników.

Tomasz Filipów

Chief Executive - ProDevice | General Manager - DISKUS Polska

Polecam program SeeWidely zarówno dla osób, które nie miały, jak i miały do czynienia z podejmowanymi tematami. W pierwszym przypadku program ułatwia zrozumieć zagadnienia i mechanizmy, a w drugim, przemyśleć, uporządkować i usystematyzować zdobyte doświadczenia.

Maciej Korecki

Vice President - Seco/Warwick

Program Rozwojowy SeeWidely to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z szerokiego zakresu tematycznego dotyczącego biznesu, a zarazem mogą poświęcić na to niewiele czasu. Mega ciekawe tematy, genialna forma graficzna, a wszystko konkretnie przedstawione w zaledwie 5 minut! 

Katarzyna Żuk

HR Partner, EB & IT Recruitment Specialist - Clearcode

Zdobyte z Waszą platformą kompetencje podniosły nie tylko jakość mojej pracy z klientami, ale także efektywność zadań wykonywanej na co dzień. Dzięki temu zyskałam pewność siebie i usprawniłam swoje życie zawodowe! Dziękuję

Kate Bednarska

Business Consultant

Platforma SeeWidely bez wątpienia spełnia wszystkie kryteria. Zakresem oferowanych usług obejmuje niemal wszystkie najważniejsze sfery naszego życia, a czytelność a wręcz intuicyjność wdrożonych rozwiązań, czyni naukę łatwą, przyjemną i tym samym efektywną.

dr Maciej Kawecki

Prezes - Instytut Lema | Prorektor ds. innowacji - Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

SeeWidely to świetne rozwiązanie dla osób chcących zdobyć kompetencje, a nie mających czasu na długie szkolenia. Moduły zostały tak pomyślane, aby wykorzystać naszą zdolność pełnego skupienia się i możliwość przyswojenia jak największej ilości wiedzy w jedynie 5 minut.

Edyta Sander

Head of Employer Branding Operations - MBE group

Świetne rozwiązanie dla firm i nie tylko. Jest to ciekawa i atrakcyjna forma rozwoju pracowników, opracowana w sposób znakomity i nieprzeciętny. Produkt adekwatny do dzisiejszego szybkiego tempa życia, jak również wyjątkowo przyjazny dla użytkowników.

Tomasz Filipów

Chief Executive - ProDevice | General Manager - DISKUS Polska

Polecam program SeeWidely zarówno dla osób, które nie miały, jak i miały do czynienia z podejmowanymi tematami. W pierwszym przypadku program ułatwia zrozumieć zagadnienia i mechanizmy, a w drugim, przemyśleć, uporządkować i usystematyzować zdobyte doświadczenia.

Maciej Korecki

Vice President - Seco/Warwick

Program Rozwojowy SeeWidely to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z szerokiego zakresu tematycznego dotyczącego biznesu, a zarazem mogą poświęcić na to niewiele czasu. Mega ciekawe tematy, genialna forma graficzna, a wszystko konkretnie przedstawione w zaledwie 5 minut! 

Katarzyna Żuk

HR Partner, EB & IT Recruitment Specialist - Clearcode

Co na to statystyki?

0
%
pracowników dzięki SeeWidely uczy się więcej niż do tej pory
0
%
pracowników z sukcesem realnie zmienia swoje swoje nawyki i zachowania już po 2 miesiącach
0
%
pracowników stosuje w pracy nowo zdobyte kompetencje dzięki SeeWidely.com

Obserwuj nas, by poznać dalszy ciąg tej historii:

Miejsce: Kraków Business Link High5ive
Zdjęcia: Damian Pszonak z LIVEFY