SeeWidely Pro

Twoje pełne wsparcie w rozwoju pracowników.

Twoje pełne wsparcie

w rozwoju

PROsty sposób na bezobsługowy rozwój kompetencji w firmie. Ty wskazujesz kierunek, my zajmujemy się resztą.

Zaufało nam już ponad 250 firm m.in.:

SeeWidely Pro

Idealne połączenie, które dla Ciebie pracuje.​

Dedykowany

Zespół Wsparcia Nauki i Rozwoju

Analizuje potrzeby rozwojowe w Twojej organizacji i wdraża najlepsze rozwiązania

Planuje, organizuje i koordynuje inicjatywy oraz działania rozwojowe

Przygotowuje dedykowane materiały tj. e-maile, grafiki, plakaty, animacje do promowania działań rozwojowych

Dba o przejrzystą komunikację i promowanie działań rozwojowych, od planowania aż po realizację

Motywuje i angażuje uczestników do ciągłego poszerzania horyzontów

Monitoruje i raportuje o efektach działań rozwojowych

Doradza Zespołowi HR i odpowiada na pytania uczestników

plus1
Nowoczesna i intuicyjna

Platforma NanoLearningowa

5 minut dziennie trwa z nami nauka, tak by każdy miał na nią czas

Kluczowe kompetencje, których uczymy to najlepiej wyselekcjonowany zbiór najważniejszych i aktualnych obszarów rozwojowych

Animacje WhiteBoardowe nie tylko wciągają, ale też pomagają zapamiętać więcej i na dłużej

Regularne playlisty e-mailowe z rekomendacjami budują nawyk ciągłej nauki i doskonalenia

Grywalizacja bez rywalizacji, dzięki systemowi motywowania, odznak i certyfikacji

Quizy po każdym module sprawiają, że nauka jest jeszcze efektywniejsza

Gotowa do wdrożenia i natychmiastowego startu bez dodatkowego angażowanie działu IT

PROsty sposób na ciągły rozwój kompetencji w firmie

SeeWidely codziennie wspiera w angażowaniu, motywowaniu i rozwijaniu pracowników, dzięki czemu zmniejsza się ogólne obciążenie działu HR, a cała organizacja z każdy dniem zwiększa swój kapitał intelektualny, budując tym samym trwałą przewagę konkurencyjną.
0
minut
dziennie trwa z nami nauka, więc każdy ma na nią czas
0
%
użytkowników już po 2 miesiącach podnosi swoją produktywność
0
%
pracowników wykorzystuje nowo zdobyte kompetencje w pracy
0
%
mniej pracy organizacyjnej mają z nami działy HR

Najlepsze przed Tobą.

Wdrożenie jest od początku zaprojektowane z myślą o potrzebach Twojej organizacji.
Po pierwsze wywiad i analiza

Zaczynamy wszystko od przeprowadzenia wywiadu, dokładnego poznania Twojej organizacji i przeanalizowania Waszych potrzeb rozwojowych. To Ty wskazujesz kierunek. 

Dopasowanie optymalnych rozwiązań

Na podstawie zebranych danych dopasowujemy rozwiązania i dostępne narzędzia, zarówno nasze, jak i firm trzecich po to, by Twoja firma mogła uzyskać możliwie jak najlepsze efekty w zakładanym budżecie. 

Gotowe propozycje i scenariusze rozwiązań

Przedstawiamy gotowe propozycje i scenariusze rozwiązań wraz z wyceną i potencjalnymi zyskami. Dzięki temu możecie zdecydować, na których działaniach rozwojowych chcecie się skoncentrować i jakie efekty są dla Was najbardziej pożądane w ustalonym czasie.

Błyskawiczne wdrożenie i start

Kompleksowo planujemy i przeprowadzamy bezproblemowe wdrożenie, bez dodatkowego angażowania zespołu IT. Do startu najczęściej wystarczają same adresy e-mailowe uczestników. Reszta dzieje się już niemal bezobsługowo z Twojej strony.

PROponujemy najbardziej kompletne rozwiązania bez względu na to, czy odpowiadasz za rozwój

osób w firmie.

A to tylko początek możliwości, jakie daje SeeWidely Pro.

Stawiamy na partnerską współpracę, dlatego w naszej ofercie znajdziesz pełen przekrój działań rozwojowych, które odciążą dział HR i skutecznie zrealizują cele.

Bez względu na budżet i sytuację firmy dobierzemy odpowiednie rozwiązania pomagające w rozwoju.

Poznaj szeroki wachlarz możliwości sprzyjających budowaniu Kultury Organizacji Uczącej się.

Efektywna nauka online

Platforma NanoLearningowa

Maksymalnie wykorzystujemy każdą minutę, by pracownicy jeszcze lepiej stawiali czoła wyzwaniom i sprawniej osiągali cele w swojej codziennej pracy. Jest to możliwe dzięki 5-minutowym modułom NanoLearningowym, które rozwijają kluczowe kompetencje i sprawiają, że nauka jest efektywna, atrakcyjna i przyjemna. A przy okazji budujemy nawyk ciągłego sięgania po wiedzę i poszerzania horyzontów.

Źródło pomocnych odpowiedzi i sprawdzonej wiedzy.

Zespół Wsparcia Nauki i Rozwoju pomaga uczestnikom w odkrywaniu odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania, podpowiada, jak zaplanować swój rozwój i które kompetencje warto rozwijać, a także gdzie mogą szukać więcej infomracji na interesujący ich temat. W ten sposób każdy uczestnik ma dostęp do zweryfikowanych odpowiedzi na wszelkie pytania pojawiające się w trakcie nauki. Dodatkowo Zespoł Wsparcia Nauki i Rozwoju pomaga zrozumieć i wyjaśnić nawet najbardziej zawiłe aspekty, których są ciekawi uczestnicy, a także gdy szukają informacji i pomocy w przygotowaniu się do zbliżających się sytuacji takich jak np. zostanie liderem zespołu, czy przeprowadzenie trudnej rozmowy z pracownikiem lub klientem. Maksymalnie zmniejszamy obciążenie działu HR dodatkową obsługą zapytań pracowników, dzięki czemu uczestnicy otrzymują potrzebne wsparcie na czas.
Wyszukamy za Ciebie dodatkowe materiały dla podanej kompetencji.
Doradzimy, co pomoże Ci osiągnąć dowolny cel zawodowy lub osobisty.
Dobierzemy kompetencje, które warto rozwijać pod wybrany przez Ciebie cel.
Wskażemy, które kompetencje pomogą Ci łatwiej ukończyć projekty.
Zaproponujemy, czego warto się uczyć i co rozwijać w Twojej sytuacji.
I wiele więcej!

Indywidualne konsultacje z ekspertem do pełnej dyspozycji uczestników.

Comiesięczne wideoKonsultacje to okazja dla uczestników do zadawania pytań i rozmowy z naszymi ekspertami, którzy przez cały dzień są do pełnej ich dyspozycji. Uczestnicy mogą indywidualnie określać jakie tematy chcą poruszyć lub które techniki czy metody chcą poznać. Eksperckie wideoKonsultacje zapewniają bezpośredni kontakt z ekspertem w czasie rzeczywistym, możliwość uzyskania niemalże natychmiastowej odpowiedzi oraz informacji o tym, gdzie i w jaki sposób można pogłębić dany temat. Dodatkowo wideoKonsultacje odbywają się przez 12 godzin w ciągu dnia, dzięki czemu uczestnicy mogą swobodnie planować swój udział w nich.

Pełny obraz efektów gotowy do zaprezentowania

Raporty to cenne źródło informacji i wiedzy o tym, co się sprawdza, a co można ulepszyć.
Są świetnym narzędziem do prezentowania postępów dokonywanych w ramach programów rozwojowych SeeWidely, dającym wgląd w szerokie spektrum wskaźników wpływających na ich sukces. Wiemy, że o ile większość z nas lubi czytać raporty, to mało kto lubi je przygotowywać, a generyczne gotowce do pobrania z różnych systemów rzadko nadają się do dalszego wyciągania wniosków czy zaprezentowania przed pozostałymi osobami w organizacji.

Dlatego przygotujemy raport za Ciebie. Z rzetelnymi i najświeższymi danymi. Ustalimy wspólnie, jakie informacje są dla Was najważniejsze i które pozwolą zbudować najpełniejszy obraz. Zbierzemy potrzebne dane i zadbamy o to, by były czytelne i zrozumiałe. Na koniec zaprezentujemy jakie wnioski można zbudować na podstawie przesłanek płynących z danych oraz zaproponujemy działania optymalizacyjne i rozwiązujące potencjalne wyzwania. Przygotowanie raportu nigdy nie było tak proste.

Dedykowane wsparcie 7 dni w tygodniu

W ramach wsparcia technicznego premium zapewniamy kompleksową pomoc telefoniczną i online, 7 dni w tygodniu ze wsparciem dedykowanych specjalistów SeeWidely. Czy jest dzień, czy późny wieczór, a nawet weekend, do swojej pełnej dyspozycji masz dedykowanego specjalistę, który odpowie na wszelkie Twoje pytania, przeanalizuje i rozprawi się z każdym problemem technicznym oraz zaoferuje pomoc z pełną asystą. Korzystając ze wsparcia technicznego premium Twoje zgłoszenia, jak i uczestników programu są rozpatrywane w trybie najwyższego priorytetu. Spokój ducha zapewniony dla Ciebie i całej firmy.

Systemowo nieziemskie efekty

Zaangażowanie i motywacja

Jednym z filarów nauki jest zaangażowanie i chęć do doskonalenia. Bez nich wręcz niemożliwe jest zbudowanie trwałych kompetencji i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego u nas zyskujesz dostęp do najlepszych specjalistów, którzy przygotują wszystko, co pomoże zbudować trwałą motywację, stałe i wysokie zaangażowanie oraz zwiększy chęć do rozwoju.

Zaangażowanie (nie) z tej ziemi

Podstawą skutecznego i efektywnego rozwoju kompetencji w firmie jest zbudowanie odpowiedniej postawy, motywacji i zaangażowania uczestników. W SeeWidely opracowaliśmy skuteczny system budowania zaangażowania i motywacji zintegrowany z Platformą NanoLearningową, dzięki któremu m.in. sprawiamy, że 95% uczestników naszych programów rozwojowych zmienia swoje nawyki i zachowania już w pierwszych 2 miesiącach. Dzięki oparciu się na wewnętrznej motywacji i jedynie wspomaganiu się zewnętrznymi motywatorami można budować trwałą postawę prorozwojową, która przynosi efekty w perspektywie krótko- i długoterminowej. To zupełnie nowe podejście do budowania zaangażowania i motywacji, w którym uczestnicy sami chcą się rozwijać i poszerzać horyzonty, doskonalić kompetencje i budować w sobie nawyk ciągłej nauki.

Fruuu! I nowa playlista jest na skrzynce

Z SeeWidely rozwój kompetencji w firmie dopasowany jest do potrzeb stanowiskowych i bieżącej sytuacji organizacji. Ty wskazujesz kierunek, w którym chcesz rozwijać kompetencje w firmie, a my zajmujemy się resztą od stworzenia e-maili z modułami i materiałami rozwojowymi w formie playlist z rekomendacjami, po ich wysłanie i odpowiadanie na wiadomości uczestników programu. Co w środku? Wszystko, co jest potrzebne, by zaciekawić odbiorców polecanymi dla nich modułami i materiałami rozwojowymi oraz zachęcić do poszerzania horyzontów w danym obszarze rozwojowym. Dodatkowo na końcu każdej wiadomości z playlistą zamieszczamy praktyczne ciekawostki z zakresu efektywnej nauki czy neuronauk, dzięki którym uczestnicy programu mogą uczyć się jeszcze efektywniej. Styl komunikacji i częstotliwość wysyłki dopasowywana jest do organizacji, tak by wszystkie działania, w tym rozwojowe, mogły być spójne. Teraz dział HR może bezobsługowo aktywizować uczestników programu rozwojowego bez dodatkowych systemów, tracenia czasu na skomplikowane integracje oraz dodatkowego angażowania działu IT. Takie piękne i takie prawdziwe.

Uwalniamy potencjał i zasoby

Każdy z nas ma inne wymagania względem sposobu rozwijania kompetencji. Niektórzy preferują czytanie książek lub eksperskich artykułów, inni wolą bardziej formę filmową, a jeszcze inni lubią słuchać podcastów innych specjalistów. W SeeWidely doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przez cały czas monitorujemy poziom zaangażowania każdego programu rozwojowego. Identyfikując i usuwając bariery rozwojowe, każdy uczestnik otrzymuje pomocne wsparcie, którego naprawdę potrzebuje. Prowadzimy indywidualne rozmowy, w których dostosowujemy i aktualizujemy formę zdobywania kompetencji przez uczestników programów, wzmacniając tym samym ich zaangażowanie w naukę i rozwój. Sprawiamy, że uczestnicy zaczynają brać odpowiedzialność za swoje postępy, a specjalnie przygotowane wiadomości reangażujące ułatwiają im budowaniu nawyku ciągłego sięgania po wiedzę. Z nami dział HR może być spokojny o zaangażowanie.

Nagradzamy za ciągłą naukę i rozwój

Celebracja sukcesów to jeden z trzech głównych elementów procesu zmiany zachowania i budowania nawyków. Zwłaszcza gdy w grę wchodzi osiągnięcie kolejnego kamienia milowego. Każdy uczestnik, który regularnie zdobywa kompetencje, dzięki modułom NanoLearningowym i utrwala wiedzę za pomocą quizów po osiągnięciu 50, 100, 150 ukończonych modułów może starać się o przyznanie kolejno Srebrnego, Złotego i Platynowego Certyfikatu SeeWidely, a nawet Diamentowego (dla najwytrwalszych z wytrwałych). Uczestnicy celebrują swoje sukcesy, wzmacniając nawyk regularnego sięgania po wiedzę, a dział HR może jeszcze łatwiej zarządzać talentami w firmie. A wszystko praktycznie bezobsługowo.

Przedstawiamy SeeWidely Studio

W SeeWidely Studio eksperci od warstwy wizualnej przygotują dla Ciebie grafiki, banery, plakaty, prezentacje, animacje, landing page i wszystko inne, co może wesprzeć komunikację działań rozwojowych w Twojej firmie, ale nie tylko. Na tworzeniu przejrzystej i skutecznej komunikacji znamy się jak nikt inny. Nie dziwi więc, że animacje wyprodukowane w SeeWidely Studio są oglądane niemalże do ostatniej sekundy, a specjalnie przygotowane plakaty rekrutacyjne potrafią zwiększyć liczbę zgłoszeń nawet kilkunastokrotnie. W ramach programów rozwojowych przygotowujemy dedykowane materiały promujące działania rozwojowe w organizacji, dostarczając działowi HR gotowe treści do wykorzystania w komunikacji wewnętrznej.

Wszyscy wygrywają

Budowanie nawyku ciągłej nauki to nie lada wyzwanie, zwłaszcza gdy odbywa się niemalże codziennie. Dlatego na SeeWidely.com uczestnicy programów rozwojowych zdobywają specjalne odznaki, które przyznawane są za mniejsze i te większe sukcesy. System odznak został zaprojektowany, tak by regularnie wzmacniać motywację wewnętrzną i zewnętrzną, ale bez wprowadzania konkurencji i rywalizacji między uczestnikami. Opierając się na uznaniu, budowaniu poczucia sensu nauki i rozwoju oraz motywacji możemy trwale zwiększać zaangażowanie uczestników i osiągać tak niezwykłe efekty.

Przestrzeń do dzielenia się wiedzą

Social Learning i Baza Wiedzy

Jak zatrzymać i pomnażać zdobyte przez pracowników kompetencje? Zapewniając stały i swobodny przepływ wiedzy oraz kompetencji w ramach całej organizacji. Pozwala to nie tylko zatrzymać zdobyte przez pracowników kompetencje, ale również pomaga je transferować i rozwijać na wszystkich poziomach. Mając nasze pełne wsparcie możesz łatwo stworzyć przestrzeń do Social Learningu bez większego wysiłku.

Rozwijaj i skaluj kapitał kompetencyjny w całej firmie

Dzięki programowi NanoMentoringowemu mentorzy mogą jeszcze szybciej przygotowywać inne osoby w firmie do rozwijania swojego potencjału wewnątrz organizacji. Proces wzmacniania kompetencji, który opracowaliśmy w SeeWidely pozwala na precyzyjne określenie obszarów rozwojowych, które następnie są realizowane w dynamicznych parach mentoringowych tworzonych przez członków grupy. Wnikliwa analiza potrzebnych kompetencji i właściwe skonstruowanie oraz adaptacja odpowiednich narzędzi sprawiają, że cały proces NanoMentoringowy jest dopasowany pod kątem potrzeb i możliwości do odpowiednich stanowisk. Dodatkowo zespół odpowiedzialny za ten proces, np. dział HR jest specjalnie szkolony w zakresie jego prowadzenia i modyfikowania. A gdy pojawią się pytania, nasz zespół ekspertów doradzi i podpowie, jak zoptymalizować proces NanoMentoringowy w Waszej organizacji.

Twoi lokalni ambasadorzy nauki i rozwoju

Program Liderów Rozwoju pozwala wyłonić i w pełni przygotować osoby z Twojej firmy do pełnienia roli Lidera Rozwoju. To lokalni ambasadorzy nauki i rozwoju - osoby promujące prorozwojową postawę wśród pracowników, wspomagające firmę w organizacji i komunikacji działań związanych z Social Learningiem. Z jednej strony dostarczają informacje, inspiracje i wsparcie współpracownikom, a z drugiej strony jako osoby zanurzone w strukturę organizacji przekazują cenny feedback na temat potrzeb i priorytetów rozwojowych. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu Liderów Rozwoju wszystkie działania rozwojowe mają jeszcze większą siłę dotarcia do uczestników.

Wasza przestrzeń do dzielenia się wiedzą

Zapewnij swobodny przepływ wiedzy wewnątrz firmy, dzięki cyklicznym spotkaniom współpracowników służącym wymianie wiedzy i doświadczeń. Dzięki nim możecie wspólnie kumulować oraz pomnażać zdobytą wiedzę i kompetencje w firmie. Jak w tym pomagamy? Nasz Zespół Wsparcia Nauki i Rozwoju specjalnie przygotowuje Liderów Rozwoju do koordynowania tego typu spotkań, wspiera w procesie komunikacji, przygotowując odpowiednie treści i materiały wizualne, a także tworzy gotowe skrypty, które ułatwiają prowadzenie spotkań. Tworząc przestrzeń do wymiany wiedzy i doświadczeń, współpracownicy mogą wymieniać się dobrymi praktykami oraz specjalistyczną wiedzą wraz z jej zastosowaniem wewnątrz firmy.

Wiedza jest po to, by się nią dzielić

A z firmową bazą wiedzy jest to jeszcze łatwiejsze. Zwłaszcza gdy jest dostępna online i każdy współpracownik może odkrywać, dodawać i polecać ciekawe książki, artykuły, filmy, podcasty, prelekcje, infografiki czy wywiady…Tworząc bazę wiedzy online dostępną dla wszystkich osób w firmie możecie swobodnie wymieniać się ciekawymi znaleziskami rozwojowymi, pogłębiać wiedzę, poszerzać horyzonty, współtworzyć miejsce pełne inspiracji i wartościowych treści. Dzięki weryfikacji dodawanych materiałów przez nasz Zespół Wsparcia Nauki i Rozwoju masz pewność, że do firmowej bazy wiedzy trafią treści o wysokiej jakości. A jeśli chodzi o stworzenie bazy wiedzy od podstaw, to nic się nie martw. Zajmiemy się tym od A do Z, a właściwie nasi specjaliści od IT. Bez dodatkowego angażowania Waszego działu IT. Co więcej, na rozgrzewkę dorzucimy do Waszej firmowej bazy wiedzy okrągłe 100 materiałów rozwojowych.

Najlepsze praktyki w jednym miejscu

Przyszłościowo myślące organizacje dostrzegają potrzebę kumulowania i szerzenia najlepszych praktyk wewnątrz firmy. Wiedzą, że transfer wiedzy wewnątrz organizacji pomnaża ich kapitał kompetencyjny i intelektualny, sprawia, że wdrażanie nowych osób jest szybsze i łatwiejsze, a w dodatku pozwala jeszcze sprawniej implementować najlepsze praktyki, które usprawniają funkcjonowanie całej firmy. To wszystko i wiele więcej jest możliwe, dzięki stworzeniu firmowej Księgi Dobrych Praktyk. Nasz Zespół Wsparcia Nauki i Rozwoju w SeeWidely pomaga działom HR w przygotowaniu i skoordynowaniu całego projektu. Od stworzenia materiałów promujących aż po wydanie Księgi Dobrych Praktyk, a nawet przygotowanie jej oficjalnej premiery przed współpracownikami i przygotowanie nagród dla jej autorów. Firmowa Księga Dobrych Praktyk to dziedzictwo, które pozostaje w organizacji na zawsze i służy pracownikom przez cały czas.

Jesteś w kropce? Spokojnie. Jesteśmy dobrzy w łączeniu kropek.Tworząc dedykowane programy rozwojowe dla firm, specjaliści SeeWidely doskonale wiedzą, jakie rozwiązania i działania rozwojowe sprawdzają się w różnych warunkach oraz potrafią idealnie dopasowywać rozwiązania do potrzeb organizacji i jej celów rozwojowych. Dzięki bogatej wiedzy, praktycznemu doświadczeniu, wieloletnich obserwacji nasi specjaliści mogą pomagać i wspierać firmy, dzieląc się swoją szeroką perspektywą i najlepszymi praktykami. Konsultacje dla działu HR to kompleksowe wsparcie rozwojowe dopasowane do potrzeb firmy, zawierające gotowe propozycje rozwiązań wraz z ewentualnym planem wdrożenia. Forma i czas trwania spotkania dopasowywana jest indywidualnie.

Train The Trainers i szkolenia

Z pasją do dzielenia się wiedzą

Wiedza jest po to, by się nią dzielić. Profesjonalnie przygotowujemy pracowników do prowadzenia szkoleń wewnątrz firmy, tak by mogli dzielić się wiedzą i specjalistycznym doświadczeniem. W ten sposób możecie pomnażać kapitał intelektualny całej organizacji. Dodatkowo przeprowadzamy działania szkoleniowe od A do Z i wspieramy w całym procesie od badania potrzeb szkoleniowych, dobór trenerów (także z zewnątrz), poprzez organizację szkoleń i warsztatów, ich komunikację, po prowadzenie szkoleń i ich ewaluację.

Potężne narzędzie do transferu wiedzy wewnątrz organizacji

Naucz pracowników uczyć, a sami będą się od siebie uczyć. Program Train the Trainers wyposaża pracowników w komplet narzędzi i kompetencji potrzebnych do pełnienia roli trenera i prowadzenia szkoleń wewnątrz organizacji. Podczas tygodniowego programu uczestnicy poznają fundamenty skutecznego przekazywania wiedzy i efektywnego uczenia innych, nauczą się, jak korzystać z narzędzi trenerskich oraz tworzyć przestrzeń sprzyjającą wymianie wiedzy i doświadczeń wewnątrz organizacji. Teraz transfer wiedzy wewnątrz organizacji jest jeszcze prostszy, a specjalistyczne kompetencje mogą swobodnie przepływać między strukturami firmy.

Rzetelne dane i konstruktywne wnioski

Dobrze przeprowadzone badanie potrzeb szkoleniowych potrafi skutecznie wspierać dział HR i kadrę zarządzającą w realizacji celów rozwojowych. Mając dostęp do rzetelnych danych z aktualnych badań ilościowych i jakościowych znacznie łatwiej o podjęcie właściwych decyzji, zwłaszcza tych strategicznych. Za pomocą starannie dobranych metod badawczych i rzetelnej analizy nasz zespół ekspertów przygotowuje na zamówienie gotowe narzędzia badawcze i analityczne, skonsolidowane raporty z konstruktywnymi wnioskami i propozycjami rozwiązań, które wspierają firmy w jeszcze lepszym wyznaczaniu celów rozwojowych i komponowaniu narzędzi potrzebnych do ich osiągnięcia. Współpracując z SeeWidely masz dostęp do mistrzowskiego zespołu z profesjonalnym warsztatem badawczym i analitycznym.

Analityczne mistrzostwo

Organizacje, które doskonale znają swój potencjał kompetencyjny, osiągają najlepsze wyniki. Dzięki wnikliwej analizie kompetencji działy HR mogą dysponować cennymi informacjami, aby celniej przewidywać zapotrzebowanie kompetencyjne, skuteczniej diagnozować luki kompetencyjne, a nawet podejmować proaktywne działania w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa ich wystąpienia. Analiza kompetencji przeprowadzana przez najlepszych ekspertów SeeWidely daje pełny wgląd w rozkład kompetencji w całej organizacji, a wnioski z niej płynące pozwalają efektywniej zarządzać talentami i procesami rekrutacyjnymi, tworzyć jeszcze lepsze zespoły oraz planować działania rozwojowe, koncentrując się na obszarach do rozwoju, które przynoszą największe efekty biznesowe. Ponieważ ważniejsze od samych danych i wniosków są działania, które zostaną podjęte, eksperci SeeWidely proponują od razu gotowe pomysły na rozwiązania tak, by maksymalnie wykorzystać wartość, jaką za sobą niesie wnikliwa analiza kompetencji w organizacji.

Zacznij od działania

Skuteczna diagnoza i eliminacja luk kompetencyjnych znacząco podnosi efektywność organizacji. Im szybsze postawienie precyzyjnej diagnozy, tym mniejsze ryzyko, że obecne luki kompetencyjne rozrosną się do rozmiarów przepaści. Przedsiębiorstwa, które stawiają na długofalowy rozwój, dbają o to, by przeciwdziałać powstawaniu luk kompetencyjnych, a gdy się pojawią - niezwłocznie je uzupełniają, podejmując właściwe działania rozwojowe. W tym właśnie pomagają eksperci SeeWidely, którzy oprócz pełnej analizy kompetencyjnej, postawienia diagnozy i określenia predykcji, proponują rozwiązania gotowe do wdrożenia. Dzięki takiemu podejściu firmy mogą od razu wdrażać skuteczne i efektywne działania, sprzyjające niemal natychmiastowej poprawie sytuacji organizacji.

Wzbudzamy ciekawość i napędzamy do działania

Dążymy do tego, by zdobywanie kompetencji i ich wdrażanie w życie było maksymalnie skuteczne i efektywne. Dlatego oferujemy praktyczne warsztaty i szkolenia, gdzie uczestnicy mogą w pełni zaangażować się w zdobywanie wiedzy i przekuwanie jej w praktykę. Opierając się na doświadczeniach i potrzebach uczestników, nasi trenerzy dynamicznie dostosowują ćwiczenia tak, by jak najlepiej odpowiadały codziennym wyzwaniom, z którymi zmierzają się szkolone osoby. Co więcej, trenerzy SeeWidely dbają o to, by uczestnicy nie tylko zdobyli praktyczne umiejętności, ale też potrafili je dopasować i zastosować w różnych sytuacjach. W myśl Arystotelesa, który podpowiadał, że prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn.

Rozwój pełną parą bez względu na budżet

Stwórzmy razem przestrzeń do kumulowania, pomnażania i rozwijania kompetencji w Twojej organizacji.

Zarekomendujemy, które działania w Waszej sytuacji przyniosą najlepsze efekty. Dopasujemy ofertę do nawet najbardziej napiętych budżetów. Już od 15 000 zł rocznie za pakiet 50 dostępów. Potrzebujesz czegoś na rozgrzewkę?
Nawet z budżetem 0 zł damy radę z SeeWidely Lite.

Ponad 250 najbardziej innowacyjnych organizacji rozwija kompetencje razem z nami. Chcecie dołączyć?

Zdobyte z Waszą platformą kompetencje podniosły nie tylko jakość mojej pracy z klientami, ale także efektywność zadań wykonywanej na co dzień. Dzięki temu zyskałam pewność siebie i usprawniłam swoje życie zawodowe! Dziękuję

Kate Bednarska

Business Consultant

Platforma SeeWidely bez wątpienia spełnia wszystkie kryteria. Zakresem oferowanych usług obejmuje niemal wszystkie najważniejsze sfery naszego życia, a czytelność a wręcz intuicyjność wdrożonych rozwiązań, czyni naukę łatwą, przyjemną i tym samym efektywną.

dr Maciej Kawecki

Prezes - Instytut Lema | Prorektor ds. innowacji - Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

SeeWidely to świetne rozwiązanie dla osób chcących zdobyć kompetencje, a nie mających czasu na długie szkolenia. Moduły zostały tak pomyślane, aby wykorzystać naszą zdolność pełnego skupienia się i możliwość przyswojenia jak największej ilości wiedzy w jedynie 5 minut.

Edyta Sander

Head of Employer Branding Operations - MBE group

Świetne rozwiązanie dla firm i nie tylko. Jest to ciekawa i atrakcyjna forma rozwoju pracowników, opracowana w sposób znakomity i nieprzeciętny. Produkt adekwatny do dzisiejszego szybkiego tempa życia, jak również wyjątkowo przyjazny dla użytkowników.

Tomasz Filipów

Chief Executive - ProDevice | General Manager - DISKUS Polska

Polecam program SeeWidely zarówno dla osób, które nie miały, jak i miały do czynienia z podejmowanymi tematami. W pierwszym przypadku program ułatwia zrozumieć zagadnienia i mechanizmy, a w drugim, przemyśleć, uporządkować i usystematyzować zdobyte doświadczenia.

Maciej Korecki

Vice President - Seco/Warwick

Program Rozwojowy SeeWidely to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z szerokiego zakresu tematycznego dotyczącego biznesu, a zarazem mogą poświęcić na to niewiele czasu. Mega ciekawe tematy, genialna forma graficzna, a wszystko konkretnie przedstawione w zaledwie 5 minut! 

Katarzyna Żuk

HR Partner, EB & IT Recruitment Specialist - Clearcode

Umów się na bezpłatne konsultacje

z dedykowanym Partnerem ds. Nauki i Rozwoju

Dowiedz się, jakie działania rozwojowe mogą przynieść najlepsze efekty w Twojej organizacji. 
Umów się na bezpłatne konsultacje, a nasz Partner ds. Nauki i Rozwoju przeanalizuje Wasze potrzeby i zaproponuje gotowe rozwiązania, które ułatwią kumulowanie, pomnażanie i zdobywanie kompetencji w Waszej organizacji.

Umów termin rozmowy

lub skorzystaj z formularza poniżej

strzalka

Masz pytania?
Napisz do nas na: kontakt@seewidely.com

Porozmawiajmy!

Służymy pomocą.